KONST / Litografier / Litografier 17475302
nr 1747 5302
Litografier
5 st, ekivoka motiv, Frankrike. Yttermått inklusive ram: 50x39 cm. Signerad
Kondition: en saknar glas, skadade ramar, delvis lösa blad/passpartout
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:59:47
8/12 15:06:27